אנא השאירו פרטים

ואשוב בהקדם

טיפול פרטני, זוגי ומיני, בחיפה והקריות
ובתל אביב

הרצלה צח - מטפלת זוגית ומינית מוסמכת, מטפלת ביחידים ובזוגות

טיפול פרטני, זוגי ומיני, בחיפה והקריות ובתל אביב

הרצלה צח- מטפלת זוגית ומינית מוסמכת, מטפלת ביחידים ובזוגות.

מטפלת זוגית מוסמכת על ידי האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי. בעלת ניסיון של כ-30 שנה בטיפול במגזר הפרטני והציבורי, מדריכה מוסמכת של סטודנטים, מתמחים ומטפלים זוגיים.

מטפלת מינית מוסמכת על ידי איט"ם- האגודה הישראלית לטיפול מיני. התמחתה בתחום הטיפול המיני במרפאה לטיפול מיני של ד"ר רונית אלוני, ובמרפאה הציבורית לטיפול מיני רעות.
מתמחה בפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית (CBT).
כתובת הקליניקה: רחל 4, קרית ביאליק , הירשנברג 4, תל אביב

טיפול מיני

טיפול מיני בחיפה ובקריות, ובתל אביב

טיפול מיני בחיפה והקריות ובתל אביב. טיפול מיני נועד לנשים וגברים בתחנות שונות במעגל החיים, המתמודדים עם קשיים במיניות. בעיות במיניות עשויות להתעורר בגיל ההתבגרות, כבוגרים צעירים, בהריון, בלידה, במהלך טיפולי פוריות, בגיל מבוגר או בזיקנה. לעיתים בעיות בתחום המיני יופיעו בכל מערכות היחסים, ובמקרים אחרים הן עשויות להתעורר בקשר ספציפי. הרצלה צח היא פסיכותרפיסטית ומדריכה מוסמכת בפסיכותרפיה. מטפלת מינית מוסמכת על ידי איט"ם- האגודה הישראלית לטיפול מיני, התמחתה במרפאה לטיפול מיני של ד"ר רונית אלוני, ובמרפאה הציבורית לטיפול מיני רעות שם היא עובדת כיום כמטפלת מינית. מטפלת באופן פרטי בקליניקות בקריית ביאליק ובמרכז תל אביב.

טיפול זוגי

טיפול זוגי בחיפה והקריות ובתל אביב

טיפול זוגי בחיפה והקריות ובתל אביב. לטיפול זוגי מגיעים בני זוג המתמודדים עם קשיים, קונפליקטים ואתגרים המקבלים ביטוי בקשר הזוגי. הטיפול מאפשר מרחב בטוח ומוגן להעלאת התחושות המורכבות ומאפשר להתמודד בפתיחות ובאומץ עם הקשיים בזוגיות. הרצלה צח היא פסיכותרפיסטית ומדריכה מוסמכת בפסיכותרפיה. מטפלת זוגית מוסמכת על ידי האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי. בעלת ניסיון של כ-30 שנה בטיפול במגזר הפרטני והציבורי, מדריכה מוסמכת של סטודנטים, מתמחים ומטפלים זוגיים. הרצלה צח מטפלת באופן פרטי בקליניקות בקריית ביאליק ובתל אביב.

טיפול פרטני

טיפול פרטני בחיפה והקריות ובתל אביב

טיפול פרטני בחיפה והקריות ובתל אביב. לרוב מגיעים לטיפול פרטני בעקבות משבר או התמודדות משמעותית ומורכבת, וכן בעקבות רצון בשינוי. הצורך בטיפול פרטני עשוי להופיע בשלים שונים בחיים, והוא מותאם להתמודדויות, לציפיות ולשאיפות של המטופל או המטופלת. הטיפול הפרטני הוא מרחב בטוח, מוגן ודיסקרטי, שנועד לאפשר עיבוד חוויות, הרחבת מודעות, ובסופו של דבר להביא לשינוי במקומות שמרגישים "תקועים". הרצלה צח היא פסיכותרפיסטית ומדריכה מוסמכת בפסיכותרפיה. מטפלת פרטנית, זוגית ומינית, בעלת ניסיון של מעל לשלושים שנה בתחום הטיפול. מטפלת באופן פרטי בקליניקות בקריית ביאליק ובתל אביב.

טיפול והדרכת הורים

הדרכה וטיפול המתמקד בהורות בחיפה והקריות ובתל אביב

הדרכת הורים בחיפה והקריות ובתל אביב. להדרכת הורים וטיפול המתמקד בהורות פונים לרוב בעקבות הופעת סימפטומים התנהגותיים אצל אחד או יותר מהילדים המעידים על בעיה או קושי. המוקד בטיפול והדרכה להורים הוא בבירור הבעיות העמוקות המובילות להופעת הסימפטום, ויצירת שינוי משמעותי תוך ראייה רחבה של ההקשר המשפחתי. הרצלה צח היא מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, בעלת ניסיון של מעל לשלושים שנה בטיפול והדרכת הורים. הרצלה צח מטפלת באופן פרטי בקליניקות בקריית ביאליק ובתל אביב.

הדרכה למטפלים

הדרכה למטפלים פרטניים וזוגיים בצפון ובמרכז

הדרכות למטפלים בחיפה והקריות ובתל אביב. הרצלה צח היא פסיכותרפיסטית ומדריכה מוסמכת בפסיכותרפיה. מדריכה מוסמכת מטעם אגודה לטיפול משפחתי וזוגי. ב-15 השנים האחרונות מדריכה מטפלים זוגיים, מתמחים וסטודנטים בסקטור הפרטי והציבורי, בהדרכות פרטניות וקבוצתיות. כיום מדריכה במרכז "ברמן" באוניברסיטת חיפה, במרכז "נקודת מפנה" במכללת גורדון. בעבר הדריכה מגוון צוותים טיפוליים בתחנות לטיפול זוגי ומשפחתי, בין השאר בקריית ביאליק, טבעון ונשר. הדרכות פרטיות נערכות בקליניקות בקריית ביאליק ובמרכז תל אביב.

מאמרים אחרונים

19/09/2019

למה נשים בוגדות?

בגידה של אישה בבן זוגה מעידה במקרים רבים על חסכים משמעותיים בקשר הזוגי. כיצד ניתן לשקם את מערכת היחסים לאחר בגידה בבן הזוג?

17/09/2019

נקמה מתוקה? בגידה כנקמה בבן הזוג הבוגד

נשים שנבגדו על ידי בני זוגן, עשויות להגיב מתוך זעם ועלבון צורבים, בבגידה משלהן. הנקמה לא תמיד מתוקה, ואינה מביאה לריפוי הפצע העמוק. כיצד מתמודדים בטיפול זוגי עם בגידה כפולה, והאם האירוע הכואב יכול להוות דווקא נקודת מפנה ותיקון של היחסים שהחמיצו?

14/08/2019

טיפול מיני זוגי בבעיות בתיפקוד המיני

מתי פונים בני הזוג לטיפול מיני זוגי? לעיתים קרובות, בעיה בתפקוד המיני של אחד מבני הזוג משפיעה על התפקוד המיני של השני. בטיפול מיני זוגי אפשר לשבור את המעגל הסגור שנוצר ולבנות מיניות בריאה בין בני הזוג.